Vaše vize, naše stavba

Muzeum Bílá Voda

Kompletní rekonstrukce muzea. Nová střecha včetně krovu, reprezentativní podkroví, nová kotelna a veškeré s tím související práce. 

Další stavby

Slovo jednatele


Vážení obchodní partneři,

těší mne, že jste navštívili naše webové stránky. Patříme mezi ryze české dynamicky se rozvíjející stavební společnosti. Cílem mým i mého dlouholetého spolupracovníka výrobního ředitele Pavla Hájka je mít v týmu spolehlivé kolegy, kteří budou schopni plnit cíle společnosti i požadavky klientů. Jsem rád, že i přes současnou situaci na stavebním trhu se nám podařilo zachovat jednu z našich hlavních vizí společnosti a to, že neupřednostňujeme maximalizaci zisku našich staveb na úkor spokojenosti investora, kvality díla, bezpečnosti či dokonce stavu životního prostředí. Věřím, že toto společně s poctivě odvedenou prací je jediná možnost vedoucí k návratu ke kořenům správného stavařského řemesla. Domnívám se, že právě tato naše vize spojená s individuálním přístupem k investorovi a odbornou praxí ve výstavbě je důvodem, proč se k nám naši klienti opakovaně vracejí.

Ing. Dominik Andrle, jednatel společnosti

Sokolovna Unčovice

Nová fasáda včetně zateplení. Zachování a oprava historických reliéfů na budově Sokolovny v Unčovicích 

Další stavby

Hala Warex Javorník

Výstavba spodních staveb dvou hal a objektu šaten včetně sanace spodní stavby a drátkobetonových podlah. Kompletní  inženýrské sítě kanalizace dešťové i splaškové, vodovod. Kompletní asfaltové i dlážděné zpevněné plochy.

Další stavby

Náš tým

Jan Dorničák

Hlavní stavbyvedoucí

Můj příběh
Dominik Andrle

Jednatel

Můj příběh
Pavel Hájek

Ředitel výroby

Můj příběh