ADAR ing s.r.o.

O firmě

Stavební firma ADAR ing s.r.o. působí na trhu od roku 2017. Byla založena na základě dlouholeté praxe ve stavebnictví stavebními inženýry, kteří mají zkušenosti s realizacemi menších i velkých staveb v pozicích stavbyvedoucích a manažerů u velké stavební firmy i jako osoby realizující zakázky na základě živnostenského listu. Realizujeme zakázky převážně v Moravskoslezském a Olomouckém kraji. Stavebnictví je obor komplexní, rovněž jako nabídka našich služeb. Dodáváme jak kompletní stavby na klíč, tak i jejich části či dílčí rekonstrukce.

Proč si vybrat právě nás?

  • Stavební firma ADAR ing s.r.o. zajišťuje zakázky „na klíč,“ což znamená včetně dodávky všech řemesel a přidružených prací. Některé tyto práce zajišťuje formou subdodávek u ověřených dodavatelů, za které přebírá plnou záruku.
  • Naše firma zajišťuje i jednotlivé stavební práce jako subdodavatel, či realizátor pouze části díla a to zejména fasády, zednické práce, podlahy, omítky, obklady, dlažby, malby, nátěry, finální povrchy staveb, atd.
  • Naší hlavní prioritou je individuální přístup k zákazníkům, pružné řešení požadavků a odborné vedení projektů. Strategie naší firmy se zakládá na slušném a férovém přístupu k zákazníkům.

Provádění staveb

Stavby od základů až po střechu, kompletní i částečné rekonstrukce od bytů či menších rodinných domů až po výstavby a rekonstrukce větších objektů.

Více...

Reference

Fotogalerie ze staveb a realizací prováděných našimi odborníky. Základové konstrukce, hrubé stavby, střechy a finální práce.

Více...

Kontakt

ADAR ing s.r.o.
604 108 444
info@adaring.cz

Více...